O nas

Studio20 jest pracownią, której działalność obejmuje projektowanie w zakresie architektury, urbanistyki oraz wnętrz. Bazą podejmowanych przez nas działań jest postawa otwartości wobec ludzi, idei i wyzwań zmieniającej się rzeczywistości.

Dążymy do tego, aby nasze projekty charakteryzowały się wysoką jakością autorskich rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że posługując się współczesnymi środkami wyrazu w odpowiedzialny i autentyczny sposób, możemy przyczyniać się do tego, że nowo powstająca architektura odnajdzie swoje miejsce we właściwym jej kontekście, odpowiadając na potrzeby przyszłości oraz tworząc dobre relacje z przeszłością.

Zespół tworzący pracownię Studio20 to architekci kompetentni i twórczy, wyspecjalizowani w trudnych i złożonych zadaniach projektowych, którzy podejmują powierzane im zadania z rzetelnością i zaangażowaniem. Nasze portfolio obejmuje swoim zakresem budownictwo mieszkaniowe, usługowe, hotelowe i biurowe.

Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowym, a także współpraca
z renomowanymi specjalistami branżowymi pozwala nam świadczyć naszym klientom obsługę w pełnym zakresie- począwszy od opracowania wstępnych koncepcji i analiz po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Pracownia architektoniczna Studio20 powstała w wyniku wyodrębnienia jednostki projektowej ze struktur firmy Deweloperskiej, stąd mamy doskonałą wiedzę o wymaganiach przez nich stawianych.

Senior architekci

Jaime Gaztelu

Associate - Senior architekt

Escuela Técnica Superior de Arquitectura Universidad de Navarra

j.gaztelu@studio20.pl

Radosław Skowroński

Associate - Senior architekt

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

r.skowronski@studio20.pl

Daniel Cabanek

Associate - Senior architekt

Wydział Architektury Politechniki Białostockiej

d.cabanek@studio20.pl

Monika Wiercioch

Senior architekt

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

m.wiercioch@studio20.pl

Karol Zdanuczyk

Senior architekt

Wydział Architektury Politechniki Białostockiej

k.zdanuczyk@studio20.pl

Architekci

Karolina Ćmikiewicz

Architekt

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi: Projektowanie wnętrz i wystawiennictwo

k.cmikiewicz@studio20.pl

Lidia Kostrzewska

Architekt

Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej

l.kostrzewska@studio20.pl

Michał Pawlik

Architekt

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

m.pawlik@studio20.pl

Katarzyna Galińska

Architekt

Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej

k.galinska@studio20.pl

Katarzyna Olszowy

Architekt krajobrazu

Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego W Warszawie

k.olszowy@studio20.pl

Karolina Kozicka

Architekt

Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej                   Podyplomowe Studia BIM Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

k.kozicka@studio20.pl

Andrzej Sandel

Architekt

Wydział Architektury i Urbanistyki Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie Wydział Architektury Politechniki Białostockiej                                                Technische Universität Graz

a.sandel@studio20.pl

Junior architekci

Karol Kowalczyk

Junior architekt

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

k.kowalczyk@studio20.pl

Diana Niebrzydowska

Junior architekt

Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej Department of Architecture Hanyang University Seoul       Podyplomowe Studia BIM Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

d.niebrzydowska@studio20.pl

Agata Trela

Junior architekt

Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej La Salle University in Barcelona Architecture Universita di Bologna Architecture

a.trela@studio20.pl